Arkadaşlar bir ara bu kod için internette araştırma yapmış ama bulamamıştım sonradan bir arkadaşım öğretti . Belki bilmeyenler vardır diye anlatıma geçiyorum .
Screen Shoot [SS] ALMA

KOD: amx_sxe_screen BOŞLUK nick
Öncelikle Buradaki Püf Nokta 'nick' Yazan Yere Player’in Nick'inin ‘tamamını’ Yazmamak Sadece ve Sadece Nick’inin Herhangi Bir Noktasından Sırasıyla 3 Harfini Yazıyoruz.

ÖRNEK : Teq1 # `eLevaToR~ [C]
amx_sxe_screen ele , lev , vat ,tor , eva , ato .
Bu Şekilde Konsola Yazarak ENTER Yapıyoruz Ardından Oyunun Sol Üst Köşesinde Mavi Yazı İle Screen Shoot [SS] Upload %si Çıkar . %100 olan Upload Ardından Download Olur . Download %100 Oldugu Zaman Playerin Screen Shoot [SS]’ı Sol Üst Köşede Belirir . F3'e Basarak kapatırsınız.

NOT: HATA SONUCU F3 İLE KAPANMAYABİLİR .KAPANMAYAN SS RESMİ İÇİN CS KAPATIP TEKRAR GİRMENİZ GEREKİR.
NOT: SS ‘YE Daha Kapsamlı Göz Atmak İster İseniz.

Program Files/Valve/SxeScreenShot İçine SS Kayıt Olur Oradan Daha Kapsamlı Bir Şekilde Bakabilirsiniz.
Lütfen ; Wall , Test Hook , Aim , SG Bug Denilen Oyuncuya Screen Shoot [SS] Almadan Kick , Ban vs. Komut Uygulamayınız.

NOT:Sadece Ban Yetkisi Bulunan Adminler Screen Shoot [SS] Alabilir.
Bknz : SS’si Alınmış Player ~> ALINTIDIR

Alıntıdır değildir kendim yapıp siteme atmıştım ordan aldım şimdi anlatabildiysem ne mutlu bana +rep
deque saygılarla