Sizlere Counter Strike 1.6 ' da AWP_İNDİA ' yı HD leştirmek için bir rar dosyası hazırlıadım.Eğer Beğenilirse Tüm Maplar İçin Tekrar Göndereceğim.Öncelikle Resimleri Gönderiyorum. İndirme Linki ve Anlatım Aşağıdadır. Şimdiden Keyifli Oyunlar ---.. ------------------------------------------------------------------KURULUMU ÇOK BASİTTİR---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------1 - Cs 1.6 ' ya Sağ Tıklayıp Özellikler Diyoruz ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------2- Gelen pencerede [ HEDEF BUL ] veya [ DOSYA KONUMUNU AÇ ] ' a Basıyoruz------------------------------------------------------------------------------------.3 - Ve İndirdiğimiz RAR ' daki CSTRiKE KLASÖRÜNÜ ORAYA SÜRÜKLÜYORUZ ve Gelen Sorulara EVET diyoruz.----------------------------------------------------------------- Konsola Şunu Yazdığımız Zaman Aktif Oluyor . ( 1 KERE YAZMAK YETERLİDİR. ) "r_detailtextures 1" ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ------------------------------------------------------------------------------------------------------ --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------