@peNgueN Öncelikle @tifargemirhan nın yaptığı kesinlikle yanlış ve cezasınıda alıcak uygun bir ceza düşündükten sonra. @ahmetberkay belki dediğinde haklısın fakat bizde iyiler böyle düşündüğü için daha kötülerini alıyoruz. Şimdi burda kimse alınmasın gerek peNgueN gerek ahmetberkay gerek bilbaz benim tanıdığım en iyi plugincilerden fakat siz paylaşımcı olmayınca size moderatör olmak ilgi çekici gelmedikçe bizde belki sizden daha kötü fakat bu işi azda olsa kıvırabilicek kişileri alıyoruz.
Alıntı peNgueN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Moderatörlerin daha uygun olarak seçilmesi taraftarıyım.
demişsin elimizde bukadar seçici olabileceğimiz kadar çok moderatör başvurusu yok. Moderatör olarak seçtiklerimiz bu başvurular arasıdan en iyileri. Diğer başvurulara bakıcak olursan hepsi ya daha foruma gelir gelmez başvuruda bulunuyor yada daha önce hiç bakmadığı yorumu bile 10 un altında olan bir bölüme başvuru yapıyor. Forumdaki bölümlerin %90nında moderatör bile yok, ben yetişmeye çalışıyorum heryere . Ahmet ile birkaç dakika önce skypeden konuştuk ve bana aynan şunları dedi: Olum csplague oldu birakin artik. Belkide haklı bu dediğinde belkide bu forum ölmek üzere olan bir kanser hastası ve bizde yönetim ekibi olarak onu hayatta tutmak isteyen doktoruz fakat bu kanser hastası yaşamak istemedikten bunun için mücadele etmedikten sonra biz ne yapabilirizki ? Bu forumu oluşturan biz yetkililer değiliz siz üyelersiniz. Biz sadece size destek çıkarız düzeni sağlarız biz de katkıda bulunuruz fakat bu toplumu siz oluşturuyorsunuz.

Neyse biraz fazla konuştum sanırım konunun dışına çıktım
Hepinize iyi forumlar